Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a, Katowice
 
 

Aktualności

Wielkie przygotowania...
Przed wizytą naszego wyjątkowego Gościa chcieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o Nim. Na telebimie oglądaliśmy postać Świętego Mikołaja, reniferów i mroźnej krainy - Laponii, z której Mikołaj rozpoczyna swoją podróż odwiedzając dzieci w każdym zakątku świata. Aby o Nas nie zapomniał postanowiliśmy wykonać rysunki i wysłać je pocztą do mikołajkowej chatki.

Zabawy i konkursy...
Święty Mikołaj wraz z Paniami Nauczycielkami przygotował kilka zadań do wykonania dla naszych Przedszkolaków. Wśród nich były: rozpoznawanie zimowych obrazków, celowanie śnieżką w bałwana, przechodzenie przez śnieżne igloo, zagadki świąteczne, śnieżna bitwa oraz układanie puzzli przedstawiających Mikołaja i renifera. Tropiąc jego ślady w końcu odnaleźliśmy Mikołaja odpoczywającego i drzemiącego pod naszą choinką.

Reakcja naszych Przedszkolaków...
Zaskoczenie i wielkie zainteresowanie gościło na twarzach naszych Dzieci. Niektóre Przedszkolaki wykazały się dużą odwagą uczestnicząc w zabawach i rozmowach z Mikołajem. Były też takie, które początkowo wystąpiły wyłącznie w roli obserwatorów wydarzenia.

Wspólna zabawa z naszym Gościem, jego opowieści oraz prezenty spowodowały, że wizyta Świętego Mikołaja zakończyła się ogromnym wybuchem radości naszych Przedszkolaków.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia fotorelacji z odwiedzin Świętego Mikołaja
(zakładka Galeria - Mikołajki 2012r.)


powrót

Kontakt


Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice

Kontakt telefoniczny:
tel:512 021 277
tel:32 307 04 38

Kontakt elektroniczny:
info@epionkowo.pl

Dyrektor przedszkola:
Joanna Caban - Kreczko
tel:32 307 04 38
e-mail: info@epionkowo.pl
Dyżur: czwartek w godz. 15.00 - 17.00

Organ prowadzący:
Edu Flow Sp. z o. o.
NIP: 954 283 09 26
REGON: 389942812

Konto bankowe:
PKO BP S.A.
58 1020 2313 0000 3302 1062 4080
undicom
created by