Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a, Katowice
 
 

Nasze przedszkole

Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO -  kraina wyobraźni  mieści się na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Zawiszy 7a. w piętrowym budynku z  tarasem i ogrodem, w którym dzieci mają do dyspozycji własny plac zabaw, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę.

Dzieci spędzają czas w bezpiecznych nowoczesnych przestrzeniach, których wyposażenie dostosowane jest do ich wieku i możliwości oraz gwarantuje komfort w trakcie wykonywania prac artystycznych, nauki, w trakcie posiłków i zabaw.

Aranżacja sal, łazienek i szatni pozwala na swobodę w działaniu, bezpieczną zabawę, owocną naukę oraz wypoczynek.

Kolorystyka wnętrz pozwala się zarówno wyciszyć, jak i przyjemnie spędzić czas. Całe wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o rozwijaniu samodzielności dzieci przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Sala dla najmłodszych jest największym pomieszczeniem przedszkola, jest przestronna i jasna. Jest w niej miejsce na zabawę ruchową, spożywanie posiłków oraz komfortowe leżakowanie.

Każda sala wyposażona jest w oczyszczacz powietrza, rzutnik, a sala dzieci najstarszych dodatkowo w tablicę multimedialną  dzięki której realizowanie zadań edukacyjnych nabiera nowego wymiaru, pozwala uatrakcyjnić zajęcia.

W naszym przedszkolu pracę opiekuńczą i edukacyjną opieramy na szczerych, przyjaznych, pozytywnych emocjach oraz wspieramy rozwój dzieci w budowaniu poczucia siły wewnętrznej - pozbawionej postaw agresywnych.


Nasz zespół to grupa pedagogów, dla których praca z dziećmi to dzielenie się swoją pasją.

Dla zapewnienia prawidłowego rozwoju dzieci, oferujemy zajęcia z logopedą, psychologiem, pedagogiem, a bliskie sąsiedztwo poradni medycznej NZOZ EPIONE umożliwia skorzystanie z pomkocy medycznej w nagłych sytuacjach. 

Zapraszamy  dzieci w wieku od 2,5 roku życia do 7 lat:

Nad każdą z grup dzieci codzienną opiekę sprawuje dwóch nauczycieli przedszkolnych posiadających stosowne wykształcenie (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli).

Aby wspierać rozwój naszych podopiecznych opracowaliśmy i wdrożyliśmy autorskie programy tematyczne realizowane w ramach projektów: "Małe formy teatralne", "Zdrowy maluch", "Ciekawy świat wokół nas", "Literolandia - magiczny świat głosek i liter", "Dziecięca matematyka", "English for fun", "Mali bezpieczni w wielkim świecie", "Piękna nowa, czyli od głoski do słowa - program profilaktyki logopedycznej", "Świat muzyki" oraz "Logiczny dzieciak". Szczegółowe informacje na temat projektów - dowiedz się więcej>>>

Wiemy, jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywa sztuka oraz muzyka, dlatego też podjęliśmy stałą współpracę z Biblioteką Miejską nr 14 w Katowicach, Młodzieżowym Domem Kultury na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, Filharmonią Śląską, Pałacem Młodzieży w Katowicach oraz lokalnymi kinami. Nasze przedszkolaki cyklicznie uczestniczą w dedykowanych im zajęciach kulturalnych.

Do naszego Przedszkola uczęszczają dzieci zamieszkałe na terenie miasta Katowica oraz miast okolicznych.

GaleriaKontakt


Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice

Kontakt telefoniczny:
tel:512 021 277
tel:32 307 04 38

e-mail:
info@epionkowo.pl

Dyrektor przedszkola:
Joanna Caban
tel:32 307 04 38
e-mail: info@epionkowo.pl
Dyżur: czwartek w godz. 15.00 - 17.00

Wychowawcy Grupa Czerwona: czerwona@epionkowo.pl

Wychowawcy Grupa Niebieska:
niebieska@epionkowo.pl

Wychowawcy Grupa Zielona:
zielona@epionkowo.pl

Pedagog/psycholog Ada Stasiak
psycholog@epionkowo.pl

Logopeda Katarzyna Rólka
logopeda@epionkowo.pl

Organ prowadzący:
Edu Flow Sp. z o. o.
NIP: 954 283 09 26
REGON: 389942812

Konto bankowe:
PKO BP S.A.
58 1020 2313 0000 3302 1062 4080
undicom
created by