Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a, Katowice
 
 

 • Rekrutacja do Przedszkola EPIONKOWO
  Trwa rekrutacja do Przedszkola EPIONKOWO na rok przedszkolny 2024/2025 do nowej grupy dzieci  2,5 - 3,5 lat.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego przedszkola.

 • Slider 1
  Witamy w Przedszkolu EPIONKOWO!

  Nasze przedszkole mieści się na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Zawiszy 7a. w piętrowym budynku z  tarasem i ogrodem, w którym dzieci mają do dyspozycji własny plac zabaw, co zdecydowanie nas wyróżnia.

  Naszym celem jest wszechstronny rozwój Państwa dzieci, budowanie jego poczucia własnej wartości oraz ugruntowanie naturalnej potrzeby ciągłego poznawania świata, by była motorem ich rozwoju przez całe życie.

Aktualności


 • Rekrutacja 2024/2025
  02.01.2024
  Rekrutacja do przedszkola w Katowicach  czytaj więcej
 • Wyniki konkursu "Kolorowa Suknia Pani Wiosny"
  19.05.2023
  OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU Z wielką radością pragniemy ogłosić wyniki konkursu plastycznego "Kolorowa Suknia Pani Wiosny"! W ostatnich tygodniach, małe ręce artystów z przedszkoli z Katowic i innych części Polski tworzyły niesamowite obrazy, pełne kolorów, kreatywności i pasji. Każda praca była unikalna i przepiękna, co sprawiło, że decyzja Jury była niesamowicie trudna. czytaj więcej


O nas

O nas
Przedszkole EPIONKOWO to wyjątkowe miejsce, gdzie szczególną uwagę i nacisk kładziemy na bogaty program zajęć dydaktycznych realizowanych poprzez twórczą zabawę i rozwijanie osobowości oraz zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Proponowany program zajęć pozwala dzieciom zdobywać wiedzę, doświadczenie oraz prawidłowo kształtować czynności intelektualne, które stanowić będą podstawę zachowań w codziennych sytuacjach i dalszej edukacji.

Zobacz film o naszym Przedszkolu:


Kontakt


Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice

Kontakt telefoniczny:
tel:512 021 277
tel:32 307 04 38

e-mail:
info@epionkowo.pl

Dyrektor przedszkola:
Joanna Caban
tel:32 307 04 38
e-mail: info@epionkowo.pl
Dyżur: czwartek w godz. 15.00 - 17.00

Wychowawcy Grupa Czerwona: czerwona@epionkowo.pl

Wychowawcy Grupa Niebieska:
niebieska@epionkowo.pl

Wychowawcy Grupa Zielona:
zielona@epionkowo.pl

Pedagog/psycholog Ada Stasiak
psycholog@epionkowo.pl

Logopeda Katarzyna Rólka
logopeda@epionkowo.pl

Organ prowadzący:
Edu Flow Sp. z o. o.
NIP: 954 283 09 26
REGON: 389942812

Konto bankowe:
PKO BP S.A.
58 1020 2313 0000 3302 1062 4080

Niepubliczne przedszkole - Katowice - osiedle Tysiąclecia


Profesjonalne, niepubliczne przedszkole Epionkowo wpisane do rejestru placówek oświatowych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Katowice powstało w 2012 roku. Niepubliczne przedszkole powstało by w przyjazny, oparty na zabawie i szacunku sposób przekazywać dzieciom podstawowe wiadomości o otaczającym świecie, rozwijać ich ciekawość, uczyć poprzez zabawę, oraz przygotowywać do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. Nasze niepubliczne przedszkole, którego siedzibą jest katowickie osiedle Tysiąclecia, zostało wyposażone w nowoczesny i przyjazny dzieciom sprzęt edukacyjny. Sale, w których odbywają się codzienne zajęcia, są przestronne, ciekawie zaaranżowane, dzięki czemu dzieci chętnie spędzają w nich czas na zabawie i nauce.


Jako prywatne przedszkole szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia dzieciom jak najlepszych warunków do pełnego rozwoju w obszarze poznawczym, społecznym i emocjonalnym oraz fizycznym. Na stałe współpracujemy z Poradnią Pedagogiczno - Psychologiczną nr 1 w Katowicach oferujemy także wsparcie wielu specjalistów, takich jak logopeda, pediatra czy też stomatolog. Dzieci z takich miast jak Katowice, czy Chorzów mogą korzystać z opieki medycznej w przychodniach Epione.


Prywatne przedszkole - Chorzów

W naszej pracy stosujemy nowatorskie metody nauczania oparte na zabawie, w ten sposób dzieci przyswajają sobie wiedzę z wielu dziedzin takich jak matematyka, wiedza o środowisku czy historia własnego kraju. Nasze prywatne przedszkole realizuje program MEN oraz podstawę programową, taką samą, jak przedszkola publiczne (państwowe). Naszym atutem jest natomiast praca w mniejszych liczebnie grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego przedszkolaka, lepsze zrozumienie jego potrzeb oraz podjęcie właściwych działań, by zapewnić dziecku oraz jego Rodzicom/opiekunom prawnym najlepsze rozwiązania, w każdej sprawie, także gdy wymagany jest indywidualny jadłospis wynikający ze zdrowotnych potrzeb dziecka.


By rozbudzić w dzieciach zainteresowania realizujemy własne projekty edukacyjne m.innymi: "Małe formy teatralne", English for fun", "Piękna mowa- czyli od głoski do słowa", "Logiczny dzieciak", "Świat Muzyki" czy Ciekawy świat wokół nas", w ramach których organizujemy liczne wyjścia, zapraszamy do współpracy ciekawe osoby, a nasze przedszkolaki poznają otaczający je świat w sposób bezstresowy i w przyjaznej atmosferze. Ponadto przygotowujemy programy artystyczne z okazji szczególnych dni w roku, takich jak dzień Rodziny, Dzień Niepodległości, Święta i wiele innych. Tradycją naszego Niepublicznego Przedszkola jest organizowanie każdego roku w pierwszą sobotę czerwca całodniowego spotkania z Rodzinami naszych dzieci, na którym przedszkolaki wraz z nauczycielami prezentują swoje osiągnięcia edukacyjne i artystyczne. To coroczne święto społeczności Niepublicznego Przedszkola Epionkowo to także wspólna zabawa z ciekawym tematem przewodnim i tak w czerwcu 2019 roku byliśmy na Kosmodromie Epionkowo, a rok wcześniej wszyscy pokazaliśmy że "Mamy tę moc". Nad bezpieczeństwem dzieci uczących się w naszym przedszkolu czuwa zespół pedagogów o bogatym doświadczeniu, wielkim sercu i wyrozumiałości dla małych odkrywców z wszystkich grup wiekowych. Są to osoby oddane swojej pracy, kochające dzieci, przekazujące każdego dnia wiedzę z takim samym zapałem i radością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, programem naszych zajęć oraz do odwiedzenia nas i zapisania swojego dziecka do naszego przedszkola. Zapraszamy do rekrutacji.


undicom
created by