Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a, Katowice
 
  tel. 728 737 007
tel. 512 021 277
info@epionkowo.pl

Kadra

 • mgr Iwona Nieznańska - Susfał
  Dyrektor Przedszkola
  Wykształcenie: wyższe ekonomiczne oraz podyplomowe o kierunku zarządzanie w oświacie.

  Doświadczenie w zarządzaniu jednostkami oświaty:
  Jeden z założycieli w 1989 roku Samodzielnego Koła Terenowego nr 28 STO w Katowicach, który jest organem prowadzącym I Zespołu Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. Stanisława Konarskiego STO w Katowicach
 • mgr Krystyna Sawicka mgr Krystyna Sawicka
  Nauczyciel przedszkolny - grupa zielona
  Wykształcenie: wyższe magisterskie
  Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Pedagogiki i Psychologii,
  kierunek: Wychowanie przedszkolne.
  Stopień nauczycielski: Nauczyciel mianowany

  O sobie:
  Jestem osobą pogodną, wrażliwą i empatyczną. Cieszę się, że mogę pracować z dziećmi, bo dzięki temu robię to, co lubię. Moją pasją jest również literatura. Po pracy najbardziej lubię zaszyć się z książką i przenieść w inny świat.

  Lubię pracować z dziećmi bo jest to praca dająca wiele radości i satysfakcji. Chciałabym, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla nich czasem radosnej zabawy, rozwijania zdolności i umiejętności oraz ciekawości świata.
 • mgr Monika Winiarska mgr Monika Winiarska
  Nauczyciel przedszkolny - grupa czerwona
  Wykształcenie: wyższe magisterskie
  Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie, kierunek: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
  Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie,
  kierunek: Pedagogika, specjalizacja: Praca socjalna i opiekuńczo - wychowawcza
  Stopień nauczycielski: Nauczyciel kontraktowy

  O sobie:
  Jestem ciepłą, pogodną, opiekuńczą i empatyczną osobą. Cechuje mnie również cierpliwość i konsekwencja w działaniu. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Lubię uczyć się nowych rzeczy i doskonalić swój warsztat nauczyciela - wychowawcy. W wolnym czasie czytam książki, słucham muzyki i podróżuję w ciekawe miejsca. Interesuję się rękodziełem i kinezjologią edukacyjną, która łączy w sobie zabawę, gimnastykę i rozwój psycho-motoryczny dziecka.

  Lubię pracę z dziećmi ponieważ z nimi nigdy nie jest nudno. Ujmują mnie swoją spontanicznością, szczerością, pomysłami oraz otwartością na otaczający je świat.
 • mgr Monika Mielcarek mgr Monika Mielcarek
  Nauczyciel przedszkolny - grupa czerwona
  Wykształcenie: wyższe magisterskie

  Akademia Techniczno - Humanistyczna w Bielsku Białej - tytuł licencjata w zakresie Edukacji Zintegrowanej Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego
  Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział w Cieszynie - tytuł magistra w zakresie Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczej
  Stopień nauczycielski: Nauczyciel kontraktowy

  O sobie:
  W EPIONKOWIE pracuję już drugi rok. Swoją pracę zaczęłam od stażu na stanowisku opiekunki dziecięcej w żłobku. W chwili obecnej pracuję z młodszą grupą przedszkolną. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości. Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też każde z nich trzeba obdarzać należytą uwagą, pomagać i wspierać w trudnych sytuacjach. Staram się tworzyć przyjazną i ciepłą atmosferę, tak aby każde dziecko czuło się bezpieczne i radosne.
 • mgr Jolanta Gajdzis mgr Jolanta Gajdzis
  Nauczyciel przedszkolny - grupa niebieska
  Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
  Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie.
  Od wielu lat związana ze szkolnictwem - nauczyciel mianowany.

  O sobie:
  Próbując dotrzeć do swojego wewnętrznego potencjału i odkryć dla siebie właściwe miejsce w życiu uczestniczyłam w wielu różnych kursach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz poszerzających zainteresowania.
  Prywanie jestem mamą 7 letniej Niny.
  W wolnym czasie staram się rozwijać swoje umiejętności kulinarne. Interesuję się kulturą wschodu i podróżami, poszerzam również wiedzę w zakresie psychologii.

  Wybór mojej drogi zawodowej jest efektem wieloletnich poszukiwań jak umiejętnie połączyć zawód z pasją. Jestem osobą twórczą, o ciepłym usposobieniu.

  Lubię pracę z dziećmi bo... wierzę w to, że poprzez zabawę i poznawanie świata dzieci rozwijają swoją osobowość oraz charakter. Obserwacja tego procesu jest dla mnie źródłem wielkiej przyjemności. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Podążam za myślą Beaty Pawlikowskiej "Nie dawaj dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą misiały napracować się, żeby tam dolecieć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu...".
 • Magdalena Witkowska Magdalena Witkowska
  Nauczyciel przedszkolny - grupa niebieska
  Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
  Studia licencjackie ukończone na Wydziale Nauk o Wychowaniu w Łodzi, kierunek: Pedagogika, specjalność: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
  Studia magisterskie (na ukończeniu) na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Katowicach, kierunek: Pedagogika, specjalność: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

  O sobie:
  Jestem ciepłą, pogodną, cierpliwą i ambitną osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi. Moją pasją są podróże i muzyka. W wolnym czasie lubię grać na saksofonie i gitarze oraz czytać książki.

  Lubię pracę z dziećmi ponieważ dzięki nim niemożliwe staje się możliwe. Ponadto praca sprawia mi dużo radości i satysfakcji.
 • mgr Elżbieta Zigler mgr Elżbieta Zigler
  Nauczyciel muzyki - PROJEKT: "Ogrody pełne dźwięków"
  Osoba współpracująca.

  Wykształcenie:
  wyższe muzyczne
  Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Artystyczny, kierunek: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalizacja: wokalistyka jazzowa

  O sobie:
  Jestem muzykiem. Moja pasja to muzyka. Muzyka to moja praca. Moja praca to ... moja pasja!

  Lubię pracę z dziećmi bo one lubią muzykę. Łączy nas radość ze wspólnego muzykowania! Muzyka dla dzieci nie jest spełnieniem ambicji, biletem do świata show - biznesu czy sposobem na wyróżnienie się. Dla nich muzyka to szczerość. Muzykowanie z dziećmi to wspólna nauka - dla dziecka i jego nauczyciela.

  W przedszkolu EPIONKOWO Pani Ela prowadzi projekt "Świat muzyki"

 • mgr Krasomiła Stasiak - Osiecka mgr Krasomiła Stasiak - Osiecka
  Nauczyciel języka angielskiego - Projekt "English for fun"
  O sobie:
  Jestem doświadczoną nauczycielką języka angielskiego. Języka obcego w szkole i przedszkolach uczę od roku 1998. W pracy posługuję się programem, który opracowałam w moim ośrodku nauki języków AB Centrum Lingua. W nauce języka wykorzystuję techniki wspomagające, które pomagają przyswoić język angielski. Są to gry, zabawy, scenki parateatralne oraz inne formy komunikowania się z dziećmi. Podczas zajęć zwracamy się do siebie wyłącznie po angielsku, dzieci w miarę możliwości i postępów w nauce, a ja konsekwentnie cały czas. Obok wykorzystania piosenek, rymowanek, wierszy, prowadzenia rozmów podczas jedzenia, mycia się, codziennych czynności, wykorzystujemy "drama in english" - czyli naukę angielskiego poprzez scenki bajkowe. Celem moim jest zainteresowanie dzieci nauką języka i pokazanie, że mogą bawiąc się przyswoić aktywne posługiwanie się nim ze zrozumieniem w myśl łacińskiej zasady "Nil volenti dificil est" [Dla chciącego nie ma nic trudnego].
 • Danuta Jabłońska
  Personel wsparcia
 • Patrycja Krawczyk
  Personel wsparcia
 • Krystyna Rydzewska
  Personel wsparcia

GaleriaKontakt


Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice

Kontakt telefoniczny:
728 737 007
512 021 277

Kontakt elektroniczny:
info@epionkowo.pl

Dyrektor przedszkola:
Iwona Nieznańska - Susfał
tel. 728 737 007
e-mail: info@epionkowo.pl
Dyżur: czwartek w godz. 15.00 - 17.00

Organ prowadzący:
EPIONKOWO Katarzyna Wrześniewska
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice
NIP: 634 19 58 173
REGON: 243031430

Konto bankowe:
PKO BP S.A.
91 1020 2313 0000 3502 0430 9852
undicom
created by