Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a, Katowice
 
  tel. 728 737 007
tel. 512 021 277
info@epionkowo.pl

 • Slider 1
  Witamy na stronie
  Przedszkola EPIONKOWO!


  W naszym Przedszkolu EPIONKOWO pracę opiekuńczą i edukacyjną chcemy oprzeć na szczerych, przyjaznych, pozytywnych emocjach oraz wspierać rozwój dzieci w budowaniu poczucia siły wewnętrznej - pozbawionej postaw agresywnych.

 • Projekty 2019/2020
  Autorskie PROJEKTY -
  rok przedszkolny 2019/2020


  Przedszkole EPIONKOWO realizuje autorski program zajęć tematycznych w formie PROJEKTÓW. W roku przedszkolnym 2019/2020 kontynuujemy realizację projektów.

Aktualności
O nas

O nas
Przedszkole EPIONKOWO to wyjątkowe miejsce, gdzie szczególną uwagę i nacisk kładziemy na bogaty program zajęć dydaktycznych realizowanych poprzez twórczą zabawę i rozwijanie osobowości oraz zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Proponowany program zajęć pozwala dzieciom zdobywać wiedzę, doświadczenie oraz prawidłowo kształtować czynności intelektualne, które stanowić będą podstawę zachowań w codziennych sytuacjach i dalszej edukacji.

Zobacz film o naszym Przedszkolu:


Kontakt


Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice

Kontakt telefoniczny:
728 737 007
512 021 277

Kontakt elektroniczny:
info@epionkowo.pl

Dyrektor przedszkola:
Iwona Nieznańska - Susfał
tel. 728 737 007
e-mail: info@epionkowo.pl
Dyżur: czwartek w godz. 15.00 - 17.00

Organ prowadzący:
EPIONKOWO Katarzyna Wrześniewska
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice
NIP: 634 19 58 173
REGON: 243031430

Konto bankowe:
PKO BP S.A.
91 1020 2313 0000 3502 0430 9852

Niepubliczne przedszkole - Katowice - osiedle Tysiąclecia


Profesjonalne, niepubliczne przedszkole Epionkowo wpisane do rejestru placówek oświatowych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Katowice powstało w 2012 roku. Niepubliczne przedszkole powstało by w przyjazny, oparty na zabawie i szacunku sposób przekazywać dzieciom podstawowe wiadomości o otaczającym świecie, rozwijać ich ciekawość, uczyć poprzez zabawę, oraz przygotowywać do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. Nasze niepubliczne przedszkole, którego siedzibą jest katowickie osiedle Tysiąclecia, zostało wyposażone w nowoczesny i przyjazny dzieciom sprzęt edukacyjny. Sale, w których odbywają się codzienne zajęcia, są przestronne, ciekawie zaaranżowane, dzięki czemu dzieci chętnie spędzają w nich czas na zabawie i nauce.


Jako prywatne przedszkole szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia dzieciom jak najlepszych warunków do pełnego rozwoju w obszarze poznawczym, społecznym i emocjonalnym oraz fizycznym. Na stałe współpracujemy z Poradnią Pedagogiczno - Psychologiczną nr 1 w Katowicach oferujemy także wsparcie wielu specjalistów, takich jak logopeda, pediatra czy też stomatolog. Dzieci z takich miast jak Katowice, czy Chorzów mogą korzystać z opieki medycznej w przychodniach Epione.


Prywatne przedszkole - Chorzów

W naszej pracy stosujemy nowatorskie metody nauczania oparte na zabawie, w ten sposób dzieci przyswajają sobie wiedzę z wielu dziedzin takich jak matematyka, wiedza o środowisku czy historia własnego kraju. Nasze prywatne przedszkole realizuje program MEN oraz podstawę programową, taką samą, jak przedszkola publiczne (państwowe). Naszym atutem jest natomiast praca w mniejszych liczebnie grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego przedszkolaka, lepsze zrozumienie jego potrzeb oraz podjęcie właściwych działań, by zapewnić dziecku oraz jego Rodzicom/opiekunom prawnym najlepsze rozwiązania, w każdej sprawie, także gdy wymagany jest indywidualny jadłospis wynikający ze zdrowotnych potrzeb dziecka.


By rozbudzić w dzieciach zainteresowania realizujemy własne projekty edukacyjne m.innymi: "Małe formy teatralne", English for fun", "Piękna mowa- czyli od głoski do słowa", "Logiczny dzieciak", "Świat Muzyki" czy Ciekawy świat wokół nas", w ramach których organizujemy liczne wyjścia, zapraszamy do współpracy ciekawe osoby, a nasze przedszkolaki poznają otaczający je świat w sposób bezstresowy i w przyjaznej atmosferze. Ponadto przygotowujemy programy artystyczne z okazji szczególnych dni w roku, takich jak dzień Rodziny, Dzień Niepodległości, Święta i wiele innych. Tradycją naszego Niepublicznego Przedszkola jest organizowanie każdego roku w pierwszą sobotę czerwca całodniowego spotkania z Rodzinami naszych dzieci, na którym przedszkolaki wraz z nauczycielami prezentują swoje osiągnięcia edukacyjne i artystyczne. To coroczne święto społeczności Niepublicznego Przedszkola Epionkowo to także wspólna zabawa z ciekawym tematem przewodnim i tak w czerwcu 2019 roku byliśmy na Kosmodromie Epionkowo, a rok wcześniej wszyscy pokazaliśmy że "Mamy tę moc". Nad bezpieczeństwem dzieci uczących się w naszym przedszkolu czuwa zespół pedagogów o bogatym doświadczeniu, wielkim sercu i wyrozumiałości dla małych odkrywców z wszystkich grup wiekowych. Są to osoby oddane swojej pracy, kochające dzieci, przekazujące każdego dnia wiedzę z takim samym zapałem i radością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, programem naszych zajęć oraz do odwiedzenia nas i zapisania swojego dziecka do naszego przedszkola. Zapraszamy do rekrutacji.


undicom
created by