Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a, Katowice
 
  tel.32 307 04 38 
tel.  512 021 277  
info@epionkowo.pl

 • Rekrutacja do Przedszkola EPIONKOWO
  Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

  prowadzimy obecnie rekrutację do Przedszkola EPIONKOWO na rok przedszkolny 2022/2023. do nowej grupy dzieci w wieku 2,5 - 3,5 roku życia oraz do starszych grup.


  Uwaga promocja: TRZY MIESIĄCE CZESNE 0 zł

 • Pomoc dla dzieci z Ukrainy
  Tymczsowa grupa dla dzieci z Ukrainy w wieku 3-6 lat. Zapewniamy: opiekę ukraińskich nauczycieli, wsparcie psychologów, całodniowe wyżywienie. Zajęcia od 8 do 17. Pomożemy dzieciom choć na chwilę zapomnieć o tych traumatycznych przeżyciach, a mamom damy czas na odpoczynek po wyczerpującej podróży, zorganizowanie się, znalezienie pracy. Zajęcia organizujemy bezpłatnie. Prosimy o kontakt potrzebujących.

 • Slider 1
  Witamy w Muzycznym
  Przedszkolu EPIONKOWO!


  Nasze przedszkole mieści się na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Zawiszy 7a. w piętrowym budynku z  tarasem i ogrodem, w którym dzieci mają do dyspozycji własny plac zabaw, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę.

  W naszym Przedszkolu działania opiekuńcze i edukacyjne opieramy na szczerych, przyjaznych, pozytywnych emocjach oraz wspieramy rozwój dzieci w budowaniu poczucia siły wewnętrznej - pozbawionej postaw agresywnych.

Aktualności


 • Rekrutacja 2022/2023 Rekrutacja 2022/2023
  05.03.2022
  Rekrutacja do przedszkola w Katowicach  czytaj więcej
 • Pomoc dla dzieci z Ukrainy
  04.03.2022
  Organizujemy bezpłatną grupę dla dzieci z Ukrainy w wieku 3-6 lat. Zapewniamy: opiekę ukraińskich nauczycieli, wolontariuszy, wsparcie psychologów, całodniowe wyżywienie. Zajęcia od 8 do 17. Grupa będzie działać na początku przez dwa/trzy tygodnie, pomożemy dzieciom choć na chwilę zapomnieć o tych traumatycznych przeżyciach, a mamom damy czas na odpoczynek po wyczerpującej podróży, zorganizowanie się, znalezienie pracy. Zajęcia organizujemy bezpłatnie. Prosimy o kontakt potrzebujących. czytaj więcej


O nas

O nas
Przedszkole EPIONKOWO to wyjątkowe miejsce, gdzie szczególną uwagę i nacisk kładziemy na bogaty program zajęć dydaktycznych realizowanych poprzez twórczą zabawę i rozwijanie osobowości oraz zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Proponowany program zajęć pozwala dzieciom zdobywać wiedzę, doświadczenie oraz prawidłowo kształtować czynności intelektualne, które stanowić będą podstawę zachowań w codziennych sytuacjach i dalszej edukacji.

Zobacz film o naszym Przedszkolu:


Kontakt


Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO
ul. Zawiszy Czarnego 7a
40-872 Katowice

Kontakt telefoniczny:
512 021 277
32 307 04 38

Kontakt elektroniczny:
info@epionkowo.pl

Dyrektor przedszkola:
Joanna Caban - Kreczko
tel. 32 307 04 38
e-mail: info@epionkowo.pl
Dyżur: czwartek w godz. 15.00 - 17.00

Organ prowadzący:
Edu Flow Sp. z o. o.
NIP: 954 283 09 26
REGON: 389942812

Konto bankowe:
PKO BP S.A.
58 1020 2313 0000 3302 1062 4080

Niepubliczne przedszkole - Katowice - osiedle Tysiąclecia


Profesjonalne, niepubliczne przedszkole Epionkowo wpisane do rejestru placówek oświatowych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Katowice powstało w 2012 roku. Niepubliczne przedszkole powstało by w przyjazny, oparty na zabawie i szacunku sposób przekazywać dzieciom podstawowe wiadomości o otaczającym świecie, rozwijać ich ciekawość, uczyć poprzez zabawę, oraz przygotowywać do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. Nasze niepubliczne przedszkole, którego siedzibą jest katowickie osiedle Tysiąclecia, zostało wyposażone w nowoczesny i przyjazny dzieciom sprzęt edukacyjny. Sale, w których odbywają się codzienne zajęcia, są przestronne, ciekawie zaaranżowane, dzięki czemu dzieci chętnie spędzają w nich czas na zabawie i nauce.


Jako prywatne przedszkole szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia dzieciom jak najlepszych warunków do pełnego rozwoju w obszarze poznawczym, społecznym i emocjonalnym oraz fizycznym. Na stałe współpracujemy z Poradnią Pedagogiczno - Psychologiczną nr 1 w Katowicach oferujemy także wsparcie wielu specjalistów, takich jak logopeda, pediatra czy też stomatolog. Dzieci z takich miast jak Katowice, czy Chorzów mogą korzystać z opieki medycznej w przychodniach Epione.


Prywatne przedszkole - Chorzów

W naszej pracy stosujemy nowatorskie metody nauczania oparte na zabawie, w ten sposób dzieci przyswajają sobie wiedzę z wielu dziedzin takich jak matematyka, wiedza o środowisku czy historia własnego kraju. Nasze prywatne przedszkole realizuje program MEN oraz podstawę programową, taką samą, jak przedszkola publiczne (państwowe). Naszym atutem jest natomiast praca w mniejszych liczebnie grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego przedszkolaka, lepsze zrozumienie jego potrzeb oraz podjęcie właściwych działań, by zapewnić dziecku oraz jego Rodzicom/opiekunom prawnym najlepsze rozwiązania, w każdej sprawie, także gdy wymagany jest indywidualny jadłospis wynikający ze zdrowotnych potrzeb dziecka.


By rozbudzić w dzieciach zainteresowania realizujemy własne projekty edukacyjne m.innymi: "Małe formy teatralne", English for fun", "Piękna mowa- czyli od głoski do słowa", "Logiczny dzieciak", "Świat Muzyki" czy Ciekawy świat wokół nas", w ramach których organizujemy liczne wyjścia, zapraszamy do współpracy ciekawe osoby, a nasze przedszkolaki poznają otaczający je świat w sposób bezstresowy i w przyjaznej atmosferze. Ponadto przygotowujemy programy artystyczne z okazji szczególnych dni w roku, takich jak dzień Rodziny, Dzień Niepodległości, Święta i wiele innych. Tradycją naszego Niepublicznego Przedszkola jest organizowanie każdego roku w pierwszą sobotę czerwca całodniowego spotkania z Rodzinami naszych dzieci, na którym przedszkolaki wraz z nauczycielami prezentują swoje osiągnięcia edukacyjne i artystyczne. To coroczne święto społeczności Niepublicznego Przedszkola Epionkowo to także wspólna zabawa z ciekawym tematem przewodnim i tak w czerwcu 2019 roku byliśmy na Kosmodromie Epionkowo, a rok wcześniej wszyscy pokazaliśmy że "Mamy tę moc". Nad bezpieczeństwem dzieci uczących się w naszym przedszkolu czuwa zespół pedagogów o bogatym doświadczeniu, wielkim sercu i wyrozumiałości dla małych odkrywców z wszystkich grup wiekowych. Są to osoby oddane swojej pracy, kochające dzieci, przekazujące każdego dnia wiedzę z takim samym zapałem i radością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, programem naszych zajęć oraz do odwiedzenia nas i zapisania swojego dziecka do naszego przedszkola. Zapraszamy do rekrutacji.


undicom
created by